افزایش قیمت ارز

با سلام خدمت کابران و همراهان گرامی مستر هاستبه دلیل نوسان قیمت ارز قیمت سرور اختصاصی در لحظه معتبر بوده و تغییر قیمت بر روی فاکتور تمدید سرور های اختصاصی اعمال گردیده است .بدیهی است در صورت ... بیشتر »

4th Feb 2018
انتقال سرویس های میزبانی

در جهت افزایش کیفیت سرویس های میزبانی در نظر داریم وب سایت های سرور میزبانی را به یک سرور قدرتمندتر انتقال دهیم و طبق برنامه ریزی های قبلی این انتقال در ساعت 01:00 بامداد 7 فروردین انجام خواهد شد ... بیشتر »

25th Mar 2017
آپدیت MySQL

درود خدمت کاربران گرامی به منظور ارتقا سطح کیفی و به روز نگه داشتن سرور های هاستینگ و همچنین به درخواست شما عزیزان مبنی بر آپدیت MySQL مستر هاست تصمیم به آپدیت ورژن MySQL گرفته است.از این رو MySQL از ... بیشتر »

28th Nov 2016
تخفیف ویژه عید فطر 95

امام رضاعليه السلام : إنَّما جُعِلَ يَومُ الفِطرِ العِيدَ لِيَكونَ لِلمُسلِمينَ مُجتَمَعاً يَجتَمِعُونَ فيهِ و يَبرُزونَ لِلّهِ فَيُمَجِّدُونَهُ عَلي ما مَنَّ عَلَيهِم روز فطر از اين رو ... بیشتر »

5th Jul 2016
اضافه شدن درگاه پرداخت بانک پاسارگاد

به منظور سهولت پرداخت و عدم وجود مشکل در پرداخت ها توسط مشترکین عزیز درگاه بانک پاسارگاد به سیستم افزوده شداز هم اکنون درگاه بانک پاسارگاد در کنار درگاه خرید اینترنتی بانک ملت به مستر هاست ... بیشتر »

8th May 2016
فعال سازی پنل ریبوت برای سرور های مجازی

با سلام و عرض وقت بخیر به اطلاع می رساند جهت افزایش بیشتر رضایتمندی مشتریان گرامی مستر هاست از این پس امکان ارائه پنل ریبوت تحت ناحیه کاربری برای مشتریان سرور مجازی به صورت رایگان فراهم گردیده ... بیشتر »

6th May 2016
اضافه شدن درگاه پرداخت ملت به مستر هاست

مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم از امروز درگاه جدیدی برای سهولت پرداخت سفارشات در مستر هاست فراهم شد. از امروز با غیر فعال کردن درگاه بانک سامان که مشکلاتی در پیداخت کاربران به وجود آورده بود ،‌ ... بیشتر »

3rd May 2016
راه اندازی سرور میزبانی ایران سی پنل

مستر هاست در راستای حفظ کیفیت سرویس های خود اقدام به راه اندازی سرور جدید قدرتمندی بر روی دیتاسنتر ایرانی پارس آنلاین که کیفیت این دیتاسنتر قبلا با وجود گران قیمت تر بودن نسبت به سایر ... بیشتر »

19th Apr 2016
فراخوان تغییر نام مستر هاست

با سلام مستر هاست قصد دارد به منظور ثبت تجاری نام هاستینگ از میان پیشنهادات نامی 1 کلمه ای تشکیل شده از مخفف چند کلمه انگلیسی و یا یک اسم 1 کلمه ای ایرانی برگزیند.نام پیشنهادی در 6 کاراکتر و در ... بیشتر »

14th Feb 2016
انتقال سرور

در جهت افزایش کیفیت سرویس های هاستینگ در نظر داریم قسمتی از وب سایت های سرور میزبانی را به یک سرور قدرتمندتر انتقال دهیم و طبق برنامه ریزی های قبلی این انتقال در ساعت 24:00 امشب انجام خواهد شد ... بیشتر »

30th Nov 2015