مستر هاست در راستای حفظ کیفیت سرویس های خود اقدام به راه اندازی سرور جدید قدرتمندی بر روی دیتاسنتر ایرانی پارس آنلاین که کیفیت این دیتاسنتر قبلا با وجود گران قیمت تر بودن نسبت به سایر دیتاسنترهای ایرانی به اثبات رسیده است نمود.

این سرور دارای سی پی یو قدرتمند و علاوه بر آن که از بروزترین تکنولوژی موجود استفاده شده است حافظه موقت (RAM) نیز از نوع DDR4 انتخاب گردیده است که یک تکنولوژی بروزتر و با سرعت بالاتر محسوب می گردد.

و نهایتا از نکات قابل ملاحظه در کانفیگ سخت افزاری این سرور جدید می توان به استفاده از درایو SSD با برند سامسونگ مدل pro 850 که جزء گرانقیمت ترین و بهترین مدل های داریو اس اس دی در بازار ایران می باشد.

بدیهی است با چنین وسواسی در انتخاب قطعات اصلی سایر قطعات نیز از بهترین های ممکن گلچین شده اند که توضیح تمام جزئیات سخت افزار این سرور ضروری به نظر نمی رسد.

از نکات مورد توجه در نرم افزار این سرور میتوان به کنترل پنل محبوب CPanel اشاره کرد و همچنین از وبسرور لایت اسپید برای کاهش لود سرور و افزایش سرعت سایت ها استفاده شده است.

با امید رضایت بیش از پیش کاربران مستر هاست از خدمات ارایه شده و ارائه خدمات بیشتر در خور کاربران عزیز .Tuesday, April 19, 2016« برگشت